14.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024
- Advertisement -spot_img

RUBRIKA

Thënie, statuse dhe cicërima

Më shumë u çlirua sot LDK-ja sesa qeveria, Agim Veliu është ai që i’a ka kajt nanën LDK-së!

Publicistja Kimete Berisha, ka reaguar pas shkarkimit të Veliut, derisa ka thënë se më mirë është të bjen qeveria, se sat ë kushtëzohet sahat...

Dikur lufta, e tani koha me Korona Virus

... nji sahat para se me na nxjerrun prej shpije, nana e kish pjekun buken. Ashtu te vale’ e nxorri prej furres dhe na...

Mesazhe ne kohe te Corona Virus

Ne emer te Allahut Meshirues Meshireberes Falenderimet jane per Allahun xh.sh. Krijuesin e njeriut dhe te gjithckaje tjeter, e dukshme dhe e padukshme, e dobishme...

Një shpirt i zi vdiq, shkruan politikani nga Durrësi

Kështu kur vdesin të çajmë piten ne. Kur janë gjallë themi: Si nuk po del ndonjëri që t'ia numërojë në ballë. Pra, duhet të...

Në Shqipëri më të shumtë ata që dalin në ekran, se ata që dëgjojnë!

Nga Kim Mehmeti Në Shqipëri ke përshtypjen se më të shumtë janë ata që dalin në ekranet televizive, se ata që dëgjojnë. Pra të duket...

Më fal baba, paska qenë gënjeshtër!

Nga Armir Shkurti Si sot 29 vjet më parë. Ora rreth 17. Im at qe nisur në këmbë nga Kombinati, ku banonim atëhere. Më gjen,...

Keanu Reeves e lavdërojnë pse nuk i prek femrat gjatë fotografimit, ndërsa kur e bënë një mysliman si Khabib ai është ekstremist

Standartet e dyfishta: Fansat e aktorit te njohur Keanu Reeves kane shperthyer ne lëvdata duke e pershkruar ate si “njeri shume i paster per kete...

Edhe Edi Rama e shpërndanë shkrimin e Rexhep Qoses për portalin anti-kombëtar

HALLALL🙏 Sapo më dërgoi zyra e shtypit statusin e mëposhtëm që Akademiku Rexhep Qosja ka postuar në faqen e tij sociale sot. E pata të...

Urrejtje me pasoja të mëdha

As kryeministri i Serbisë mbretërore, Nikolla Pashiqi, as ministri i Sigurimit të Brendshëm Shtetëror - UDB-së së Serbisë dhe Jugosllavisë Komuniste, Aleksandër Rankoviqi e...

Alfred Trebicka shigjeton Mamaqin e Kallakun: Sharlatanë të kinemasë

Aktori i njohur Alfred Trebicka i ftuar në emisionin “Vizionin e Pasdites” të Evi Reçit ka komentuar mbi filmat që po jepen kohët e...

Të fundit