14.7 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Më shumë u çlirua sot LDK-ja sesa qeveria, Agim Veliu është ai që i’a ka kajt nanën LDK-së!

Më të lexuarat

Publicistja Kimete Berisha, ka reaguar pas shkarkimit të Veliut, derisa ka thënë se më mirë është të bjen qeveria, se sat ë kushtëzohet sahat e Dakik nga prepotenca e tipit të Agim Veliut, shkruan KosovaPost.

Tutje ka shkruar Berisha në Facebook se me shkarkimin e Velit ma shumë u shlirua LDK, se Veliu ështê ia që ka kajt nanën LDK-së, prej se ka vdek Rugova, Agimi e mbanë si pronë të veten partinë, dhe luan me të qysh t’ia dojë qejfi.

Postimi i plotë:

Më mirë me ‘ra’ qeveria, sesa me t’kushtëzu sahat e dakik prepotenca e çiftit të Agim Veliut.

Më shumë u çlirua sot LDK-ja, sesa qeveria, se Agiim Veliu ështê ia që ka kajt nanën LDK-së, prej se ka vdek Rugova, Agimi e mbanë si pronë të veten partinë, dhe luan me të qysh t’ia dojë qejfi.

Pare ka boll, veç thitë mangut, ama mbet pa pozitë, qysh e lypi me dalë nga qeveria, ia plotësoj ‘Zoti’ dëshirën.

E nëse Isa sakrifikohet për Agimin, le të sakrifikohet. Do të ishte çmenduri. Me humb shansin m’u bë Kryetar i Kosovës për dikë që këqyr me ta marrë postin e kryetarit të LDK-së.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit