Khabibi me djalin e tij duke lexuar KURAN (Video)

0
390

Khabibi me djalin e tij duke lexuar KURAN ( Masha ALLAH )

Muslimani rus Khabib Nurmagomedov është personi më i përfolur ditët e fundit. Khabibi është fituesi i ndeshjes më të madhe në historinë e UFC.

Luftëtari musliman rus dhe kampioni i botës në boks ka arritur të mposhtë McGregor në raundin e katër me “submission”.

Në videon më poshtë ai shfaqet duke lexuar KURAN me të birin e tij, ndiqeni!

Khabibi me djalin e tij duke lexuar KUR AN ( Masha ALLAH )

Posted by Rruga Drejt Islamit on Sunday, October 7, 2018