19.1 C
Pristina
Wednesday, May 22, 2024
- Advertisement -spot_img

RUBRIKA

Opinone

Arian Xhezairi: Viruset në facebook me foto erotike

Në rrjetin më të famshëm social Facebook shumë herë shfaqen viruse me foto të ndryshme e shumë herë me përmbajtje erotike. Klikimi ynë në artikujt...

Shkollat e xhematit te Gylenit jashte Turqise

Xhemati i Fetullah Gylenit ka në pronësi dhjetra kolegje në të gjithë botën. Këto kolegje janë bërë të njohura si “Kolegjet turke”, të cilat...

Adriatik Kelmendi: Pengimi i shpërndarjes së librave islame, standard i dyfishte i shtetit

Shkruan Adriatik Kelmendi  Sot e pashë policinë duke ua ndaluar disa të rinjve të shpërndajnë materiale që propagojnë islamin. Por, asnjëherë nuk i kam...

Noam Chomsky pret revolucion të ri në Egjipt

Eksperti i njohur amerikan për Lindjen e Mesme parashikon revolucion të ri në Egjipt për shkak se vendi i cili udhëhiqet nga presidenti i...

Ndeze një qiri për Trepçën

Sunullah ISLAMI Dikush mundet të më akuzojë  se ky është Problem Kosovar, por JO! Kjo është çështje e përbashkët shqiptare dhe pse unë si...

Pse bëhet panik, nëse këshilltari i Hashim Thaçit identifikohet si musliman

Adri Nureallari, këshilltar i Ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi, ka publikuar një foto personale në profilin e tij në Facebook,...

Ndodhia e Parisit dhe islamizimi i Evropës

Ndodhia e Parisit dhe islamizimi i Evropës Pasi u largua pluhuri nga ndodhia me revistën satirike "Charle Hebdo" në Paris, i cili e dridhi...

Skandaloze – paramilitarët Serb nuk do të shkojnë në Xhehenem!

Sunullah ISLAMI A ju kujtohet viti 1999?! A ju kujtohet masakra e Reçakut?! A ju kujtohen torturat që i bëheshin popullit Shqiptar në Kosovë?...

Kosova nuk është Charlie! Ja pse

Shoqëria civile, mediat, deputet e qeveritarë u solidarizuan me viktimat me plotë të drejtë. Por një gjë u tejkalua pa u diskutuar. A është...

Më ka ardhur “në majë të hundës” me hipokrizinë e fondamentalistëve të Lirisë së Shprehjes

Të dashur ekspertë liberalë, As unë e as ju nuk e kemi pelqyer Xhorxh W. Bushin. Kujtoni deklaratën e tij foshnjore pas 11...

Të fundit