6.9 C
Pristina
Monday, December 5, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Gazeta Koha Islame

7538 POSTIME
0 KOMENTET

A lejohet eksperimenti me kafshë, sikurse minjtë?

Pyetje:Eselamu alejkum hoxhë i nderuar!Lus Allahun që të jeni shëndoshë e mirë ju dhe familja juaj.Jam diplomuar si farmacist dhe tani jam në Gjermani...

KFOR-i ndihmon FSK-në në shuarjen e zjarreve

Dyshohet se për shkak të temperaturave të larta të premten mbrëma, flakët shpërthyen edhe në Kosovë. Zjarri vërshoi 7 vatra të maleve në Rugovë të...

A lejohet të merret bursa studentore?

Pyetje:Es-selamu alejkum!Desha t’ju pyes se a është e lejuar me anë të fesë sonë të merret bursa studentore nga shteti apo edhe nga ndonjë...

A është e lejuar shitblerja online? 

Pyetje:A është e lejuar shitblerja online?***Përgjigje:Shitblerja online është prej formave të reja të transaksioneve bashkëkohore e cila nuk e ka qenë e njohur në...

Latest news