Vëllezërit BAJRAMI largohen nga Sc Drita Kosova Kornwestheim (FOTO)

0
224

Dy vëllezërit nga vushtrria Liridon dhe Besnik Bajrami, sot janë larguar nga klubi shqiptar i futbollit Sc Drita Kosova Kornwestheim në Gjermani, lajmi u bë i ditur në një lajmërim që e postoi në facebookun e tij personal Besnik Bajrami, tashmë ish lojtari i Drita Kosovës ,po ashtu ata i uruan suksese tash ish ekipit të tyre./INFOKUSI.