Matoshi i kundërpërgjigjet Haskukës, me një foto i tregon për “vlerën dhe kulturën”

0
287

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Halil Matoshi, ka reaguar ndaj kryetarit të Prizrenit, Mytaher Haskuka, i cili gjatë ditës së djeshme është fotografuar duke u fal në një xhami në Prizren.

Matoshi me anë të një postimi në Facebook, i ka kujtuar Haskukës “vlerat” mbi të cilat është ngrit Republika.

Mirëpo, Matoshi i është kundërpërgjigjur Haskukës me një fotografi duke i treguar kështu se cila dhe cka është vlera e mirëfilltë.

Kjo është fotografia me të cilën i përgjigjet Matoshi Haskukës.