-1.4 C
Pristina
Thursday, January 27, 2022

Puna dhe Bereqeti – Bisedë mes Hoxhallarëve Ferid Selimi dhe Bekir Halimi

Më të lexuarat

Puna dhe Bereqeti – Bisedë mes Hoxhallarëve Ferid Selimi dhe Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit