12.5 C
Pristina
Thursday, February 29, 2024

┇29┇Xhevahire nga Kurani┇Surja Shura: 40

Më të lexuarat

┇29┇Xhevahire nga Kurani┇Surja Shura: 40

Xhevahire nga Kurani

Projekti u realizua nga stafi i Audionurit në bashkëpunim me hoxhën e nderuar Bekir Halimi dhe hafëzin e nderuar Abdulkerim Ebibi.

© Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Audionur, qoftë shkëputje, montim, përpunim i caktuar, apo shkarkim në kanale tjera, pa lejen paraprake të Audionurit dhe të stafit përgjegjës.

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit