26.3 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Tribunë Islame në Geteborg me Hoxhallarët Ferid Selimi dhe Bekir Halimi

Më të lexuarat

Tribunë Islame në Geteborg me Hoxhallarët Ferid Selimi dhe Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit