13.3 C
Pristina
Sunday, February 25, 2024

A lejohet numërimi i parave çdo ditë në islam?

Më të lexuarat

Pyetja:

A ka ndonjë ndalesë në islam për numërimin e parave çdo ditë?

***

Përgjigjja:

Jo, por kjo e largon bereqetin sipas disa prej dijetarëve.

Shejh Asim El Hakim

The post A lejohet numërimi i parave çdo ditë në islam? appeared first on Pyetje dhe përgjigje nga feja islame.

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit