20.1 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

A e prishin abdesin gazrat vaginale?

Më të lexuarat

Pyetja:

A e prishin abdesin gazrat vaginale?

***

Përgjigjja:

Gazrat qe dalin nga organi i femrës nuk e prishin abdesin. Është pyetur Komisioni i Përhershëm për Fetva në Arabinë Saudite dhe është përgjigjur se gazrat që dalin nga organi i femrës nuk e prishin abdesin, sepse ato nuk dalin nga vendi i ndyrësirave, siç janë gazrat e zakonshme që dalin nga anusi.

Hoxhë Hekuran Helshani

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit