9.9 C
Pristina
Sunday, February 25, 2024

Tragjikja e dy të miturve të birësuar nga një çift homo

Më të lexuarat

Pasojat zinxhir të një devijimi njerëzor: po e pësojnë dhe fëmijët!

Një çift homoseksual nga Xhorxhia, SHBA, akuzohen për abuzim seksual me dy djemtë e tyre të birësuar, pasi duke i regjistruar ata në video, i shitën më pas te anëtarët e një rrjeti lokal pedofilësh, siç ka zbuluar media amerikane Townhall.

Zachary Jacob Zullock, 35 vjeç dhe partneri i tij, Ëilliam Dale Zullock, 33 vjeç, dyshohet se përdorën rrjetet sociale për të prostituuar dy djemtë e mitur, birësuar prej tyre në të drejtën e ligjëruar për të patur fëmijë.

William, një nëpunës publik dhe Zachary një bankier, u akuzuan në gusht 2022 për incest, sodomi, abuzim të rëndë të fëmijëve, shfrytëzim seksual të fëmijëve dhe prostitucion të mitur.

Por hetimi tronditës zbulon më në detaje abuzimin e pështirë që pësuan të miturit.

Për herë të parë, u zbulua se burrat dyshohet se jua shitën fëmijët, tani 11 dhe 9 vjeç, dy burrave të tjerë në një rrjet pedofilësh.

Një nga burrat, 27-vjeçari Kander Clay Lawless, u zbuloi autoriteteve se Zachary – i cili e përshkruan veten në Instagram si “babai i dy djemve të mrekullueshëm” dhe një “aktivist” – e ftoi atë “shumë herë” për të marrë pjesë në sulmi seksual ndaj fëmijëve të tij të mitur, njoftoi Townhall.Megjithatë, 27-vjeçari pohoi se nuk ka pasur kurrë kontakt fizik me asnjërin nga dy fëmijët.

Çifti i përshtirë homo, të cilët jetonin në Oksford, një periferi e pasur e Atlantës, adoptuan fëmijët nga një agjenci birësimi e krishterë me nevoja të veçanta. Djemtë ishin në klasën e tretë dhe të katërt kur njerkët e tyre u arrestuan verën e kaluar.

Oficerët duke iu përgjigjur ankesave se një burrë po shkarkonte pornografi për fëmijë bastisën shtëpinë në Loganville, ku gjetën prova se çifti “përfshihej në akte abuzive seksuale dhe video që dokumentonte atë abuzim”, tha policia në atë kohë.

William pranoi se detyroi një nga djemtë e tij të kryente seks oral ndaj tij “me qëllim të kënaqjes së dëshirës së tij seksuale”, sipas një deklarate të cituar nga Daily Wire.

Sipas agjencisë së lajmeve, partneri i tij pranoi se u kishte dërguar materiale për abuzim seksual të fëmijëve disa personave.

Çifti ishte aktiv në komunitetin lokal LGBTQ.

William dhe Zachary, secili përballet me më shumë se nëntë herë burgim të përjetshëm nëse do dënohen.

Ky rast tregon se më së miri se pas homoseksualitetit, një çmenduri njerëzore shndërruar dhe në një axhendë imponuese, ajo që e pason si çmenduri është adaptimi i fëmijëve prej tyre, duke jua garantuar këtë edhe ligjërisht, pas lejimit të martesave, po aq të çmendura, të të njëjtit seks. /tesheshi.com/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit