15 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Modeli i ri i telefonit LG me procesor L9!

Më të lexuarat

LG është duke punuar vazhdimisht që të ketë procesorin e saj për telefonat mobil të cilët i prodhon, dhe sipas një raporti kompania së shpejti do të lansojë një model të ri të telefonit me procesorin quad-core L9.

Procesori LG L9 është i mbështetur nga ARM, dhe i njëjti pritet të dal në treg së bashku me modelin e ri të telefonit LG Android i cili do të prezantohet gjatë muajit shtator, ndërsa ekrani i kësaj pajisje do të mbështetet edhe nga LG True HD.

Për më shumë, pritet që modeli i ri i telefonit nga LG të vijë me kamerën e pasme me së paku 10 mega-piksel, mirëpo më shumë detaje se kaq nuk janë zbuluar.kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit