10 C
Pristina
E hënë, 10 Maj, 2021

Dhunon kunatën, pranga 41-vjeçarit

Më të lexuarat

Policia ka arrestuar ditën e sotme një 41-vjeçari, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj kunatës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në Mirditë dhe në pranga ka rënë Pavlin Mena.
Mësohet se 41-vjeçari e ka rrahur nusen e vëllait të tij, 40-vjeçaren B.Mena. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. /Indeks/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit