2.6 C
Pristina
E premte, 16 Prill, 2021

Aeroplanmbajtës

Më të lexuarat

Aeroplanmbajtës: Që është ndërtuar dhe është pajisur për mbajtjen, ngritjen dhe uljen e aeroplanëve në të.
Anije e madhe ushtarake

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit