3.4 C
Pristina
E martë, 20 Prill, 2021

Tiranë, dy tërmete

Më të lexuarat

Dy tërmete të fuqisë 3.4 dhe 2.8 të shkalles Rihter goditën sot në mëngjes Tiranën.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, epiqendra e tërmeteve është 14 kilometra në thellësi të tokës në Zall-Dajt, 9 kilometra në verilindje të Tiranës.

Lëkundjet e lehta janë ndjerë edhe në qytet mëngjesin e sotëm brenda 10 minutash./tch/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit