14 C
Pristina
E hënë, 17 Maj, 2021

(VIDEO) Thirrje për Hilafet, tradhtija e arabëve dhe vdekje e Izraelit para vëzhguesve të UN

Më të lexuarat

Një masë e madhe protestuesish sirian, në prani të katër vëzhguesve të UN bënte thirrje për kthimin e Halifatit, largimin e Gjirafës (Bashar Esadit), për tradhtinë që arabët ju bënë sirianëve duke i lënë ata pa mbrojtje dhe pa mbështetje si dhe thirrje për vdekjen e Izraelit.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/F7ISEVvUXBM” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Artikulli paraprakNgopja me kafeinë
Artikulli tjetër“Xhevreku”, turk apo grek
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit