15.9 C
Pristina
Wednesday, May 29, 2024

Shoqata Humanitare nga Kosova “Më kthe Buzëqeshjen” ka udhëtuar drejt Turqisë për t’i dorëzuar ndihmat

Më të lexuarat

Shoqata Humanitare nga Kosova “Më kthe Buzëqeshjen”, me moton “Shqiptarët janë me ju” ka udhëtuar drejt Turqisë për t’i dorëzuar ndihmat te populli turk, ndihma të cilat janë mbledhur nga ana e humanistëve shqiptarë. Kjo shoqatë njihet për bëmirësinë brenda Kosovës dhe jashtë saj.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit