21.9 C
Pristina
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Shkodrani plagosë me thikë tre kosovarë në Ulqin

Më të lexuarat

Policia e Malit të Zi ka arrestuar të premten shtetasin shqiptar A.N., i lindur në Shkodër, si i dyshuar për plagosjen me thikë të tre të rinjve nga Kosova derisa po qëndronin në Ulqin.

Policia malazeze ka njoftuar se shkodrani A.N., pas një zënke verbale në qendër të Ulqinit, ka plagosur rëndë një të ri kosovar, ndërsa dy të tjerët kanë pësuar lëndime të lehta, raporton agjencia serbe e lajmeve, Tanjug.

I dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes, por është kapur nga policia në një shtëpi në Vladimir dhe është dërguar në Podgoricë, ku i është caktuar masa e paraburgimit prej 48 orësh./kohaislame/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit