14.1 C
Pristina
Wednesday, May 31, 2023

Sadakaja e dhënë në Ramazan, dhe jashta Ramazanit! – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Sadakaja e dhënë në Ramazan, dhe jashta Ramazanit! – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit