31.4 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Pse Allahu vetëm në planetin Tokë ka lëshu jetë?

Më të lexuarat

Pse Allahu vetëm në planetin Tokë ka lëshu jetë?

Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë, pyetja e radhës e cila i është parashtruar hoxhës së nderuar Muharem Ismaili thotë: Si duhet me kuptu Hadithin për personin i cili la amanet që me ja djeg trupin?

Dëgjoje
Kliko dhe Dëgjoje
, për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit