3.1 C
Pristina
Wednesday, December 6, 2023

Njoftim rreth pagesave për lehonat e punësuara dhe të pa puna, si dhe shtesat për fëmijë

Më të lexuarat

Janë ekzekutuar pagesat për lehonat e punësuara dhe të pa puna, si dhe shtesat për fëmijë per muajin Shtator 2023

 

/kontabilisti.info/

Artikulli paraprak67 milionë eksport, 523 milionë import: Në cilat vende shet e nga kush blen më shumë Kosova?
Artikulli tjetërKriza e fentanilit po “vjen” në Evropë

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit