9.5 C
Pristina
Saturday, December 2, 2023

Libri i Transformimit Dixhital-David L. Rogers – PJESA E DYTË

Më të lexuarat

Pasuria e përfaqësuar nga të dhënat nuk duhet të nënvlerësohet, por kuptohet dhe organizohet

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit