1.2 C
Pristina
E premte, 16 Prill, 2021

Gjeorgji – Të paktën 14 të vdekur nga përleshjet mes policisë dhe një grupi të armatosur rus

Më të lexuarat

Të paktën tre policë gjeorgjianë dhe 11 anëtarë të një grupi të armatosur rus humbën jetën dje nga përleshjet në Gjeorgji, bënë të ditur burime zyrtare gjeorgjiane.

“Nuk e dimë ende se kush ishin këta persona dhe përse kishin ardhur në territorin gjeorgjian”, deklaroi zëvendësministri i Brendshëm gjeorgjian, Nodar Kharchiladze./koha/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit