21.9 C
Pristina
E mërkurë, 16 Qershor, 2021

EKSKLUZIVE: Vendi ku është rrëzuar autobusi i aksidentuar me student (video)

Më të lexuarat

Kryeministri Salih Berisha nga Çikago ka dërguar porosi ku ka konfirmuar se është i informua për aksidentin. Ai ka kontaktuar në vazhdimësi me autoritetet. Berisha ka thënë se duhet të bëhet gjithçka për të shpëtuar jetët. Ai shprehu dhimbje dhe pikëllim për viktimat dhe ka ngushëlluar familjarët viktimave. Berisha ka kërkuar që të mbijetuarave tu jepet ndihma e kualifikuar./kohaislame

 

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit