19.1 C
Pristina
E mërkurë, 16 Qershor, 2021

Dështon parada e homoseksualeve, dominojnë muslimanët

Më të lexuarat

Edhe pse prej muajsh flitet për këtë aktivitet dhe u bë shumë zhurmë, duket se doli një flluskë sapuni.

Parada gay nuk është mbajtur gjatë ditës së sotme, ndërsa në shesh, shihje vetëm dhjetëra besimtarë myslimanë, që të organizuar në rrjete sociale, kanë dalë të protestojnë për mbrojtjen e familjes.
“Pro familjes, pro moralit, pro jetës”, kanë qenë parullat që kanë mbajtur në duar besimtarët myslimanë, që kanë parakaluar në Bulevard./BS/kohaislame

Artikulli paraprakChrome për iOS
Artikulli tjetërHollande mbështet Tadiqin
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit