-0.9 C
Pristina
Friday, January 27, 2023

Aparat që peshon vetëm 11 gramë

Më të lexuarat

Ky aparat është pak i ndryshëm nga të tjerët. Pra, është më i lehtë dhe më i vogël, shumë më i vogël. Ia vlen të theksohet se ky aparat nuk është lojë, por është një aparat fotografik i vërtetë.

Kjo pajisje mund të filmojë pamje 640×480 dhe mund të shkrepë fotografi 1600×1200. Sigurisht që ka edhe sistem audio dhe aftësinë për të incizuar.

Kësaj paisje mund ti vendosni po ashtu edhe një mikrokartë deri në 32 GB. Aparati 11-gramësh mund të bëjë foto 2 megapikselëshe dhe mund të lidhet me laptopin apo PC-në nëpërmjet një USB-je./kohaislame/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit