26.2 C
Pristina
Friday, July 12, 2024

A e prishë agjërimin rrjedhja e gjakut prej hundëve?

Më të lexuarat

Pyetje: A e prishë agjërimin gjakderdhja nga hundet?

Përgjigje:

Rrjedhja e gjakut prej hundëve nuk e prishë agjërimin.

Allahu e di më së miri.

Hoxhë Omer Bajrami

The post A e prishë agjërimin rrjedhja e gjakut prej hundëve? appeared first on Pyetje dhe përgjigje nga feja islame.

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit