15.6 C
Pristina
Monday, September 13, 2021

Vrasja e palestinezit në Tiranë, Bashkëshortja: S’kishte konflikte

Më të lexuarat

-Lajmi i kobshëm për vdekjen e 43-vjecarit palestinez është përhapur me shpejtësi mes miqve dhe kolegëve të tij. Ende pa u larguar nga grupi hetimor, një numër i madh personash mbërritën pranë banesës së Anwar Rizik, por duke qëndruar dhjetra larg vendit të ngjarjes për shkak të kordonëve të policisë.

Të afërm ndihmuan sistemimin e 2 fëmijëve, për ti larguar nga vendi i ngjarjes, kurse bashkëshortja nuk pranoi. Elda Rizik, (Ferracaku) ka qenë në gjendje të rëndë, por edhe pse e tronditur ajo është marrë në pyetje nga polica.
Sipas saj, Rizik nuk kishte asnjë konflikt dhe asnjë problem që të vritej në këtë mënyrë.
“Ka qenë gjithmonë shumë i qetë”, pohon ajo./Gazeta Shqiptare/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit