18.5 C
Pristina
E martë, 15 Qershor, 2021

(Video) Hoxhë Enis Rama përgjigjet ndaj akuzave që po i mveshen hoxhollarëve

Më të lexuarat

Ka tre vite që regjimi kriminal i Asadit vazhdon t’i vrasë pa mëshirë civilët në Siri, përfshirë fëmijë, gra e pleqë. Për këtë që nga fillimi i luftës, ka hasur në rezistencë nga vullnetarë të ndryshëm duke u formuar njësite të ndryshme të ushtrisë. Reth zhvillimeve në Siri, dhe se a është më mirë për të shkuar apo jo nga vendi ynë për të luftuar janë deklaruar hoxhollarët e nderuar të vendit tonë. Së fundmi ka reaguar Hoxhë Enis Rama i cili është përgjigjur në një pyetje që i është parashtruar atij në emisionin e drejtëpërdejtë “Çka thot Feja” që shfaqet në televizionin e PeaceTV çdo të hënë me fillim nga ora 20:30. Ndiqeni përgjigjen e hoxhës së nderuar/kohaislame  

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit