14.3 C
Pristina
E premte, 14 Maj, 2021

(Video) Gëzim Kelmendi – I ftuar në RTK – Projektligji i mbrojtjes nga zhurma

Më të lexuarat

Diskutimi dhe miratimi i ligjit për mbrojtjen nga zhurmat ka nxitur debate të ndryshme në shoqërinë tonë. Për të bisduar rreth këtij ligji i cili duket të jetë tendencioz , mbrëmë në RTK ka qenë i ftuar deputeti nga Partia e Drejtësisë, Gëzim Kelmendi. Ndiqeni videon e mëposhtme për të parë paraqitjen e tij./kohaislame  

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit