(Video) Avioni përfundon det, shpëtojnë 172 pasagjerët

0
39

Një aksident ajror ka përfunduar pa viktima mëngjesin e sotëm në Bali të Indonezisë. Një avion pasagjerësh ka bërë ulje të detyruar pas një defekti. Avioni fillimisht është ulur në pistë, por për shkak të mos funksionimit të frenave, ka dalë nga pista dhe ka përfunduar në oqean, shkruan noa. Autoritet thanë se fatmirësisht nuk ka asnjë viktimë nga 172 pasagjerët që ndodheshin në bord. Ky është ndër rastet e rralla kur një aksident i përmasave të tilla përfundon pa viktima.\Titulli/kohaislame