30.8 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

VIDEO – Ai që vjedh

Më të lexuarat

Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjgijeve me qëllim mësimin e fesë tonë Islame, pyetja e radhës e cila i është parashtruar hoxhës së nderuar Muharem Ismaili ka të bëj me vjedhjen, për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit