-0.6 C
Pristina
Tuesday, January 31, 2023

Vëllai vret motrën

Më të lexuarat

Një krim brenda familjes ka ndodhur ne fshatin Madhesh,Shqiperi. 40-vjeçari Mirash Miza ka vrarë me armë zjarri motrën e tij 27-vjeçare Shqipe Miza.

Ngjarja ka ndidhur ne fshatin Madhesh, te komunes Ulëz gjatë orëve të mesditës. Autori eshte larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që policia pasi mbërriti në shtëpinë ku u krye krimi nisi hetimet per zbardhjen e plote te tij.

Nga hetimet paraprake mesohet se vella e moter jane grindur me njeri-tjetrin dhe ne sherr e siper vellai ka qelluar me arme mbi te motren duke e lene te vdekur te vend. Policia brenda disa oresh arriti te kape autorin e krimit te rende./tch/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit