14.1 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Vazhdo dhe mos u ndal – Hoxhë Bekir Halim

Më të lexuarat

Vazhdo dhe mos u ndal – Hoxhë Bekir Halim

Porosi Mëngjesi ( ) – Vazhdo dhe mos u ndal – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit