25.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Urim

Më të lexuarat

Në emër të popullit të Republikës së Kosovës, urojmë shkelqësinë e tij, sheikh Muhamed bin Zayed Al Nahjan për zgjedhjen e tij si president i vendit vëlla të Emirateve të Bashkuara Arabe.Lusim Zotin që ta forcojë dhe t’i japë suksese si president dhe udhëheqës i Emirateve të Bashkuara Arabe, për të përfunduar rrugën e babait të tij të mençur, në shërbim të vendit, fesë dhe kombit të tij, si dhe për të përhapur drejtësinë dhe mirësinë në çdo vend!Myftiu i Kosovës,Naim ef. Tërnava
The post Urim appeared first on Bashkësia Islame e Kosovës.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit