4 C
Pristina
E diel, 9 Maj, 2021

Therje me thikë në shkollën e mesme

Më të lexuarat

Raportohet se në oborrin e një shkolle të mesme në Dragash, dy të dyshuar kanë sulmuar me armë të ftohtë (thikë) viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.
Të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit