25 C
Pristina
E diel, 20 Qershor, 2021

Telefonat më të mirë kinezë

Më të lexuarat

Jo të gjithë telefonat kinezë janë të dobët. Ekzistojnë disa prej tyre që i sfidojnë edhe telefonat më të famshëm dhe më të mirë në botë. Me një çmim të arsyeshëm, ju mund ta keni një telefon cilësor.

Telefonat kinezë janë duke e marrë në dorë fuqinë e tregut, por duhet ta keni parasysh se çdo smartphone i këtij vendi është cilësor.

Megjithatë, në mesin e telefonave kinezë ekzistojnë disa që mund të farojnë lirisht me modelet më të mira të prodhuesve të mëdhenj, dhe në disa raste edhe mund t’i kapërcejnë ato, me një cilësi më të lartë dhe me një çmim shumë më të ulët.

Në vazhdim do t’i shohim këta telefona, që mund t’ju ofrojnë karakteristika të njëjta me ‘gamat e larta’ të markave më të njohura, por me një ‘peshë’ shumë më të përshtatshme ekonomike./lajmi

 

Jiayu G5 Advance

 

Meizu-MX-2

http://lajmi.net/wp-content/themes/lajmi/images/slider-caption1.png); width: 620px; background-position: 0px 0px; background-repeat: repeat repeat;”>Meizu-MX-2

Meizu-MX3

http://lajmi.net/wp-content/themes/lajmi/images/slider-caption1.png); width: 620px; background-position: 0px 0px; background-repeat: repeat repeat;”>Meizu-MX3

Neo N003 Premium
Oppo Find 5

 

Oppo-Find-5-1

 

 

Zopo ZP998
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit