34.2 C
Pristina
Friday, July 12, 2024

Prezantohet logoja e re e FFK-së dhe fanella e re e Kombëtares së Kosovës

Më të lexuarat

Në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri” sot Federata e Futbollit të Kosovës ka prezantuar logon e re të saj si dhe fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit