Policia e Kosovës konfiskon mbi 250 kg substanca narkotike

0
38

Policia e Kosovës njoftoi se kanë konfiskuar një sasi të madhe të substancave narkotike, mbi 250 kilogramë si dhe kanë arrestuar disa persona.

Ky operacion policor është realizuar në dy rajone të Kosovës, ku gjatë këtij operacioni janë kryer edhe disa bastisje.Policia detajet tjera pritet t’i bëjë publike në një konferencë të jashtëzakonshme për media, në orët e pasdites.kohaislame