14.2 C
Pristina
Sunday, September 19, 2021

Osmani: Asanaj kohëve të fundit nuk kishte disponim të mirë

Më të lexuarat

Vdekja e Dino Asanajt, ka lënë pas vetes shumë pikëpyetje, të cilave vështirë u përgjigjet njeriu.

Personi i fundit në zyrën e tij, ditën e vetëvrasjes kishte qenë deputeti Naser Osmani, i cili ka thënë për “Kosova Sot”, se të enjten rreth orës 9:00 të mëngjesit, deri rreth orës 10:00, ka pirë kafe me Asanajn si zakonisht dhe se nuk ka mundur të vërejë ndonjë ndryshim psikik tek ai.
“Unë kam pirë kafe me Asanajn si zakonisht, nuk kam mundur të vërej ndonjë ndryshim në disponimin e tij, pasi që ai kishte disa ditë më parë që ka ka pasur disponim jo të mirë dhe për këtë unë nuk kam mundur të kuptoj ndonjë ndryshim” ka thënë Naser Osmani.
Ai ka thënë se Asanaj ka qenë njeri institucional, i cili në përpikëri e ka respektuar ligjin. (io/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit