2.7 C
Pristina
Tuesday, October 26, 2021

Piloti kërcen para rrëzimit të avionit – Video

Më të lexuarat

Piloti superhero i forcave ajrore kineze gjatë një ekspozite në një shfaqje ajrore në provincën veriperëndimore të Kinës Shaanxi ka humbur kontrollin mbi avionin e tijë dhe është rrezuar.

Piloti i “Leopard” Flying FBC-1 kërcen nga avioni me një parashutë para se ai të bjerë në një fushë nga një lartësi prej rreth 200m. Publiku ishte ihabitur por edhe të gëzar për veprën e guximshme të pilotit./albtime/kohaislame

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit