Masakron partnerin në video, në kërkim aktori i filmave gay

0
47

TORONTO-Autoritet kanadeze janë vënë në kërkim të një aktori të filmave porno në Kanada i cili dyshohet se ka vrarë një person dhe pjesët e trupit të tij ua ka dërgaur autoriteve në Ontario.

Luka Rocco Magnotta, 29 vjeç, aktor i filamve per gay me buxhet të ulët është vënë në qendër të vëmendjes jo vetëm të autoriteteve Kanadeve, por edhe mediave botërore, për shkak të imazheve të tmerrshme të cilat u shfaqen në internet kur 29 vjecari qëllonte me thikë nje mashkull te zhveshur dhe të lidhur në krevatin e tij.
Më pas ai shfaqet duke i prerë kokën viktimës së tij dhe dhunuar seksualisht të vdekur atë.

Para kësaj videoje, Luka Rocco Magnotta, shfaqej ne nje tjetër video ku merrte dy kotele të vogla dhe i fuste në një qese, ajrin në të cilën e hiqte me fshesën me korent për të vrarë në këtë mënyrë monstruoze macet.

29 vjecari tashme eshte futur ne listen e INTERPOL si person me rrezikshmeri te larte.

(d.b/BalkanWeb)kohaislame