24.7 C
Pristina
E premte, 6 Gusht, 2021

LG prezanton Optimus Elite

Më të lexuarat

Operatori mobil amerikan, Virgin Mobile së fundmi ka lansuar telefonin e ri Android, dhe të njëjtin ka vendosur ta ofrojë për një çmim jo më të madh se 150 dollarë.

Për telefonin e mençur, LG Optimus Elite, Virgin ka tri plane të ndryshme tarifore, njëri prej të cilëve e ofron këtë telefon me 35 dollarë, ndërsa i njëjti bazohet në Android 2.3 Gingerbread.

 
LG Optimus Elite posedon ekranin e ndjeshëm në prekje me 3.5 inç, procesorin me 800MHz, kamerën me 5 mega-piksel, si dhe teknolgojinë e pagesave NFC, dhe Google Wallet. /Telegrafi/kohaislame/
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit