14.4 C
Pristina
Saturday, May 18, 2024

Kur hoxhë Mazllami parakalonte me motor dhe me flamurin kombëtar për nderim të ditës së flamurit

Më të lexuarat

Kur hoxhë Mazllami parakalonte me motor dhe me flamurin kombëtar për nderim të ditës së flamurit

Videoja e plotë dhe e vërtetë e hoxhë Mazllamit për flamurin kombëtar, këtë anti-islamistët nuk duan që ju ta shihni

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit