21.7 C
Pristina
E premte, 30 Korrik, 2021

KUJDES PAMJE TË RËNDA! Momenti kur Rudolf Nikollaj me vrap qëllon me thikë një e nga një besimtarët në xhami

Më të lexuarat

Dosja.al ka siguruar videon nga momenti i sulmit me xhami. Autori, Rudolf Nikollaj shihet teksa vrapon dhe një e nga një qëllon me thikë besimtarët në xhami.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit