19.8 C
Pristina
Monday, September 20, 2021

Kryesia e PD-së mblidhet urgjentisht, s’dihet pse

Më të lexuarat

Për jo pak anëtarë të kryesisë së partisë së vogël që mbështetet në parimet e Islamit, është mister cili do jetë epilogu i mbledhjes së kryesisë që është ftuar për të martën.

E-maili i dërguar nga zyra administrative e PD-së, të cilin “Zëri” pjon se e ka, fton anëtarët e kryesisë që të marrin pjesë në mbledhjen e jashtëzakonshme të PD-së, ditën e martë, më 17 korrik, në lokalet e partisë.

Rendi i ditës thotë: Çështjet aktuale politike në vend dhe të ndryshme. Jozyrtarisht merret vesh se zyra administrative e kësaj partie ka thirrur edhe me telefon të gjithë pjesëmarrësit e ftuar me e-mail për t’u siguruar se të gjithë do të jenë aty./kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit