0.7 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Ishku (Dashuria e tepruar) dhe shërimi nga kjo sëmundje e rëndë – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Ishku (Dashuria e tepruar) dhe shërimi nga kjo sëmundje e rëndë – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit