15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Fama, pozita dhe pasuria janë asgjë nëse…

Më të lexuarat

Fama, pozita dhe pasuria janë asgjë nëse për Allahun nuk ke bërë asgjë.

 Hoxhë Valdet Kamberi
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit